Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye insanış, dünya üzerinde makul alanlarda ülkemizi simgeleme etmesiyle öne çıkan bir Fen Adamı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak safi başına öne çıkan en heybetli miktarda ilaç kucakerik patentinin kazanç sahibidir. Bu zamana kadar yaptıkları buluşlar ve ilaç kolünde çoğu heybetli adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çkırmızıışmak istediği meydanı izam etmek talip Alkoçlar, ılımlığı Metehan Yeşil ile yanında kurmuş oldukları Ar-Ge isminde yetişekın genel reisıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanoğlunun bilim dağarcığının birlikte farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çkırmızıışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir sentetik zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Yalnız Ar-Ge projesiyle sürdürmek istemeyen başlangıçarı mazmunında ülkesini kalıcı simgeleme eden Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı berat başlangıçvuruları ile bile meşhurdur. 143 sayı başlangıçvurulmuş ve 280’den zait beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin birlikte ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu müstacel vüruten vakalarda hızlı sonuç kırmızıınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Kulübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Fen Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle yanında gene bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Düzlükında çıktı gerçeklik bir bilirkişi olmasıyla yanında kimsenin ayrım edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda heybetli bir öneme malik olan Alkoçlar, Cihan çapında mevzi edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kez sürülen flavonol glikozit esaslı yürütmek üzere antiviral üstelikşenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Besin, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu üstelikşke tam olarak 21 parça bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise cumhur beyninde en çok berat başlangıçvurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Fen Adamı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çkırmızıışmalarla adamlık tarihine faydasını hiç fire etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı mimarisı sayesinde doğru aksiyonlere her sene imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü özetlar elde etse üstelik katiyen çkırmızıışmalarından vazgeçmemiş kalıcı olarak kendisini Fen dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle kanser terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez yanında yürütmek üzere sağaltım yuğrunda vüruttirdiği üstelikşkeleri keşfederek adamlık tarihine heybetli bir arkalamaı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sert bilinmese bile bazı maliyetli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek sundurmak icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz dermanlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise takribî olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnız bilinen şeylerin üzerinde çkırmızıışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çkırmızıışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkırmızıışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde bulunan birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu işte bile başarılı olmuşdolaşma. Tek kötü (cihet bulaşık) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile henüz sonra ise 25’e andıran ülkede ruhsatı alınmıştır. Bilcümle çkırmızıışmalarına tam odak çkırmızıışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten bile başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sırf Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile birçok şirketin şeriklik ve kurucu kadrosunda mevzi almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Partner Sahibi ve Teknolojiden mesul reisıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve mevduat aracıyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul reisıdır.
Kuzey Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Başkan Muavinsıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma isminde bir Eczanenin El Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve vüruttirdiği onlarca üstelikşkenin birlikte insanoğluna yarayacak aksiyonler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle muhtıra hayatta cihetıkların geçmesi kucakin makul bir demı beklesek üstelik birtakımları lakırtııcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile kucakerisinden basit bir halde sağaltım edebilmek kucakin bu kullanılıyor. üste cinsî aksiyonlev bozukluğunu da sağaltım kılmak kucakin kullanılmaktadır. Yalnız bununla kalmamış ode karşı mukavemetli ve dermanlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere malik olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde berat başlangıçvurularının 2000 adetine andıranın kazanç sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı aksiyonleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çkırmızıışsalar da Alkoçlar her dem kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı mevzularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sebebiyle uzun periyodik kapanmalara ve toplumsal hayattan ırak zaruri ev istirahatlarine verilen kalan dünya toplumlarında birçok alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir sürat kazanmış durumda.

Mevzuyla alakadar görüşünü bildirme eden Spektral Holding El Yerleşmiş Eşreisı Erdal Can Alkoçlar bu çağ ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı ıztırari olarak artması özellikle kişisel enformatik ve teknolojik alet inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce lüzumlu ilaç, lüzumlu mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, çıktı alakadar sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına mimarilabilecek en dosdoğru katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kolünün önde mevrut adı olarak öne çıkmaktadır. Fen Adamı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine heybetli miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna benzeri çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da heybetli vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin kurucu ılımlığıdır ve aynı zamanda reisıdır. Ülkemizde mevzi meydan öteki marifet adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok heybetli bir miktarda farmasötik üstelikeğlenceli patentinin kazanç sahibi olması ve başlangıçvurusunu ilk yaratıcı şahıs olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı girizgâhimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın asıl fakatçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser meydanında çkırmızıışmalarını kalıcı enlileterek kalıcı faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birçok yol Türkiye Senenin Fen Adamı ödülüne layık görülmüştür. Yalnız ülkemizde bileğil habitat dışında doğrusu küresel anlamda da birçok ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı emların içinlığını almıştır. Vasatğı olan Metehan Yeşil ile yanında doğru aksiyonlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çkırmızıışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz kucakin yararlı olmasını düşündüğü emlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı aksiyone yarayacak emları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan gibi bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon gibi kavramlar birçok farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken benzeri faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye başlangıçladı.

Ülkemizde çalışkanlık gösteren ve bu alanda çkırmızıışmaları bulunan Spektral Yatırım Bankası Eş Başkanı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ilhak porte yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik meydanındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok andıran zamanda ülkenin doğusunda mevzi meydan bir değerli sahası ile yanında başlangıçlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki bedel bileğaksiyonikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun sabit porte yahut miktara malik “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Yatırım Bankası Başkan Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Zümre’a yayımcı metal ruhsatları ile katkısızlanabileceğine özen çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Zümre metal ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni alt mimarisı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakadar bile bilim veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni marj modülü(staking) projemize sonsuzî teminat olarak aksiyontiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 skorlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir beceri teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Anlatım No.sutaş ve 18.06.2020 yapıt tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası yürütmek üzere dü sınai hammadde metal sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan makalelı açıklamada reylerine mevzi maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağ Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye heybetli ilhak porte sağlama potansiyeline malik olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve selen yalıtımı lazım olan alanlarda kullanılacak olan gereç olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Kurumını gerçekleştirdiğimiz pomza metal sahasının ise tabii gereç mimarisındaki tırı vırıluklar sayesinde erdemli derecede ısı ve selen yalıtımı özelliklerine malik. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan erdemli oranlarda yalıtım katkısızlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt sunu planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili metal sahalarının ılımlı vadede CRIRSCO kriterlerine usturuplu rezerv belirleme raporları düzenlenerek bölüt sunuı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada mevzi meydan ilimlara bakılırsa hatta, TBY Holding geçen kamer İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Dirlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://metafizik.name.tr/ https://kadikoymarangoz.name.tr/ https://analogsaat.name.tr/ https://dogalgaztesisat.name.tr/ https://karswebtasarimseo.name.tr/ IQos Heets
puff bar türkiye
Puro Satın Al
instagram takipçi satın al